Про нас

Ось уже понад 20 років торгова марка «М’яско» частує мешканців Західної України м’ясопродуктами найвищої якості. Протягом цих років підприємство працювало над удосконаленням виробництва та розширенням асортименту, щоб сьогодні кожен покупець міг знайти щось собі до смаку та по кишені.

Ми не просто пропонуємо Вам широкий вибір м’ясопродуктів за помірними цінами, але й гарантуємо якість та свіжість продукції, яку виготовляємо із екологічно чистої сировини, з дотриманням усіх технологічних вимог та санітарних норм. Можете не сумніватися, що на Ваш стіл потрапить продукт, який був вироблений на сучасному устаткуванні справжніми фахівцями.

Сьогодні під торговою маркою «М’яско» ми виготовляємо понад 150 видів м’ясної продукції (варені, напівкопчені ковбаси, зельци, сарделі та сосиски, м’ясні копченості та делікатеси, свіжі свинина і курятина), які можна знайти у 15 наших фірмових магазинах і на вітринах численних магазинів на Західній Україні.

Чимало видів можна придбати зафасованими у різні види упаковки. Ми перші здивували покупця новаторським підходом до пакування нарізаної ковбаси, який забезпечує тривалий термін зберігання та відсутність негативного впливу зовнішніх факторів на вигляд та смак продуктів.

Віднедавна на вітринах магазинів мережі «М’яско» з’явилися ковбаси та копченості, виготовлені за традиційними рецептами, які використовують при приготуванні м’ясопродуктів у домашніх умовах. Дбайливо відібрана сировина та натуральні прянощі роблять їхній смак винятковим і незабутнім.

Купуючи продукти ТМ «М’яско», Ви обираєте товар, який не тільки відповідає усім стандартам якості, але й догодить найвибагливішому смакові й не розчарує ціною